Izabela Rudnicka

• PROJEKT GIMNAZJALNY

•

W roku szkolnym 2016/2017 byłam koordynatorem projektu JAK SKUTECZNIE UCZYĆ SIĘ SŁÓWEK Z JĘZYKA OBCEGO

W roku szkolnym 2014/2015 uczniowie pod moją opieką zrealizowali projekt        JAK NOWOCZESNE TECHNOLOGIE POMAGAJĄ W NAUCĘ JĘZYKÓW OBCYCH.

W roku szkolnym 2013/2014 byłam opiekunem projektu MÓJ PRZYJACIEL JEST INWALIDĄ. Projekt realizowany był przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.

W roku szkolnym 2012/2013 sprawowałam opiekę nad projektem gimnazjalnym zatytułowanym WIRTUALNA PODRÓŻ PO LONDYNIE.  Projekt zrealizowany został z wykorzystaniem metody Webquest.

W roku szkolnym 2011/2012 pełniłam funkcję opiekuna projektu gimnazjalnego zatytułowanego MIEJSCE I ROLA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO. Projekt został zaprezentowany uczniom klas szóstych podczas Dni Otwartych.